Darujte 2% z dane z príjmu a získajte knihu či polokošelu zadarmo! | Výber osoby

Získajte knihu – jedinú svojho druhu v slovenskom jazyku – na tému vývoja a využitia embryonálnych a fetálnych bunkových línií a kultúr pochádzajúcich z násilne potratených detí. Viac sa o obsahu knihy dočítate na tomto odkaze. Knihu v hodnote viac ako 10 EUR môžete teraz získať zadarmo!

Alebo získajte kvalitnú dámsku alebo pánsku polokošeľu s výšivkou loga lekárnika za život na srdci a mottom „Dilectio Dei honorabilis sapientia,“ na rukáve, ktoré pochádza zo štrnásteho verša z prvej kapitoly Knihy Sirachovcovej (Ecclesiasticus), ktorý v slovenčine znie: „Najkrajšia múdrosť je milovať Boha.“ (Sir 1, 14). Polokošeľu v hodnote 17 eur môžete teraz získať zadarmo!

Darujte 2% z dane z príjmu a získajte polokošelu lekárnika za život v hodnote 17 EUR zadarmo!   Darujte 2% z dane z príjmu a získajte našu novú knihu v hodnote viac ako 10 EUR zadarmo!  

Zobrazte si potvrdenie o zápise poberateľa 2% z dane v registri Notárskej komory SR alebo navštívte oficiálnu stránku Notárskej komory SR na tomto odkaze, aby ste mali istotu, že sme subjektom oprávneným na príjem podielu z dane.

Prosím, vyberte svoj štatút a pokračujte ďalej. Akcia na knihu a polokošeľu zdarma sa vzťahuje iba na fyzické osoby - zamestnancov.

Prosím, zvoľte niektorú z možností.

TRI ETICKÉ PILIERE

svedomie

1. Svedomie

­
prirodzenost

2. Prirodzenosť

­
nenarusitelnost

3. Nenarušiteľnosť

­